Label1

Dni Otwartego Biznesu

Label1

Dni Otwartego Biznesu w PZU 4 - 8 grudnia 2017 r.

Skorzystaj z wiedzy ekspertów i pokaż, jaka jest Twoja #najlepszastrona

Dni Otwartego Biznesu to tygodniowy cykl całodniowych warsztatów prowadzonych przez ekspertów PZU dla studentów uczelni wyższych. Każdy dzień jest poświęcony innej dziedzinie. Poprzez udział w tym wydarzeniu możesz poznać specyfikę pracy w danym obszarze i kulisy jego funkcjonowania w biznesie. Zmierzysz się też z rozwiązaniem realnego case study.

Spotkania odbędą się w Centrali PZU w Warszawie (al. Jana Pawła II 24) w godzinach 10:00 - 17:00. Uczestnikom spoza Warszawy POKRYJEMY KOSZTY PODRÓŻY*. Zapewniamy również lunch w trakcie warsztatów oraz certyfikaty uczestnictwa. Liczba miejsc na poszczególne warsztaty jest ograniczona.

Harmonogram Dni Otwartego Biznesu 2017:

Data Obszar biznesowy Wiedza praktyczna
4.12 Zarządzanie Relacjami z Klientem Stosuj innowacyjne metody takie jak design thinking podczas budowania pozytywnych relacji z klientami. Więcej już wkrótce!
5.12 Rozwój Systemów IT Interesuje Cie obszar IT? Myślisz, że dział IT w korporacji zajmuje się wyłącznie utrzymaniem sprzętu? Przyjdź na warsztat i zobacz jak wygląda w praktyce zarządzanie projektem IT, czym zajmują się zespoły architektury i utrzymania IT - wszystko to z perspektywy naprawdę dużej organizacji.
6.12 Sprzedaż Korporacyjna Czy ubezpieczenie może być benefitem a nie tylko obowiązkiem? Więcej już wkrótce!
7.12 Marketing Przygotowanie kampanii marketingowych od poziomu briefu do egzekucji. W jaki sposób powstają największe kampanie PZU? Jaką drogę odbywają od pomysłu do ich realizacji? W Jaki sposób dobierane są kanały? Chcesz wcielić się w rolę marketera mierzącego się na co dzień z ogromnym i konkurencyjnym rynkiem? To jest warsztat dla Ciebie.
8.12 Strategia i Projekty Chcesz dowiedzieć się, jak powstają wielkie projekty w PZU, w jaki sposób nimi zarządzamy? Dowiedz się, jaką rolę w projekcie odgrywa wybrana metodyka zarządzania. Sprawdź w praktyce, jak radzisz sobie z presją czasu i zmieniającymi się warunkami działania. Zobacz w jak w praktyce podchodzi się planowania strategicznego i zarządzania projektami biznesowymi.

     
     

Tutaj możesz zapoznać się z galerią zdjęć z ubiegłorocznych Dni Otwartego Biznesu. Poniżej zobacz, jak wyglądały zeszłoroczne spotkania okiem kamery.

* Uczestnicy otrzymają od nas krajowe bilety PKP, pod warunkiem ich zamówienia minimum tydzień przed warsztatami przez dostarczony formularz.

Co zrobić, aby wziąć udział w warsztatach?

Do 13 listopada prześlij na adres najlepszastrona@pzu.pl swoje CV oraz odpowiedzi na pytania:

  1. Dlaczego chcesz wziąć udział w wybranym dniu warsztatowym?
  2. Dlaczego powinniśmy zaprosić do udziału właśnie Ciebie?

W tytule wiadomości zaznacz, w którym z Dni Otwartego Biznesu w PZU chcesz uczestniczyć (np. Dni Otwartego Biznesu – Marketing). 

Liczba miejsc na poszczególne warsztaty jest ograniczona. Informacje zwrotne z wynikami rekrutacji przekażemy drogą elektroniczną w dniach 28-30 listopada.

Dołącz do eventu Dni Otwartego Biznesu w PZU na Facebooku.