Label1

Klub PZU Pomoc - Karty i oferta

Label1

Karty PZU Pomoc w Drodze

Bezpieczeństwo w podróży to gwarancja większego komfortu. Karta PZU Pomoc w Drodze daje dostęp do usług organizowanych w razie wypadku, awarii lub innego zdarzenia, zaistniałego w czasie podróży. Dzwoniąc pod numer 801 102 102 zawsze uzyskasz pomoc. Karta PZU Pomoc - pomoc w drodze obejmuje okres 60 lub 365 dni.

Kluby i Programy PZU Pomoc

Uczestnicy Klubów i Programów obsługiwanych przez PZU Pomoc SA otrzymują m.in. możliwość skorzystania z usługi Twój Asystent PZU Pomoc, dostęp do ofert specjalnych i programu rabatowego. Szczególnie interesującą ofertą są usługi Twojego Asystenta PZU Pomoc, dzięki którym uzyskasz wsparcie zarówno podczas załatwiania spraw codziennych, jak i tych nietypowych.

Moc hybrydy - wypożyczalnia samochodów

Nowa flota jest elementem programu, w ramach którego PZU Pomoc stworzy sieć partnerskich wypożyczalni, zbudowaną na bazie już istniejących firm. Auta trafią do dyspozycji zaufanych partnerów PZU. Pozwoli to na ustalenie stałych stawek za wynajem aut, również dla wypożyczalni niezrzeszonych w grupie, co przełoży się na optymalizację kosztów tak klienta, jak i ubezpieczyciela. Dobowa stawka nie przekroczy 100 złotych plus VAT. Obecnie, ze względu na zawyżanie stawek przez niektóre wypożyczalnie, PZU ponosi nawet 2-3 razy większe koszty związane z zapewnieniem klientom aut zastępczych, co przekłada się m.in. na wysokość składki OC.

Ubezpieczenie ochrony prawnej

PZU Pomoc we współpracy z Naczelną Radą Adwokacką i Krajową Izbą Radców Prawnych prowadzi obsługę ubezpieczeń Ochrony Prawnej w ubezpieczeniach PZU Dom i PZU Auto.

Zostań Partnerem PZU Pomoc

Karta PZU Pomoc to wyjątkowy produkt, stworzony z myślą o ludziach, ceniących wygodę i bezpieczeństwo w domu i w podróży. To gwarancja pomocy w każdej sytuacji związanej z niespodziewanym zdarzeniem, awarią, wypadkiem. To również promocja Partnera programu i brandu firmy, przedstawiająca szerokie spojrzenie na aspekty komfortu i satysfakcji Klienta.