Label1

Program Ambasador PZU

Label1

Program Ambasador jest jedną z form współpracy PZU ze środowiskiem akademickim. Zespół tworzy kilkudziesięciu Ambasadorów PZU z całej Polski oraz kilku Akademickich Doradców, którzy koordynują ich pracę.

Kim jest Ambasador PZU?

Ambasadorzy PZU to studenci z całej Polski, którzy wspierają i promują nasze projekty akademickie (praktyki i staże, konkursy, szkolenia itd) oraz dbają o wizerunek firmy na uczelniach w różnych miastach. Reprezentują PZU na swoich uczelniach będąc łącznikiem pomiędzy firmą a środowiskiem akademickim, w tym biurami karier i organizacjami studenckimi. To osoby, które posiadają aktualne informacje na temat projektów realizowanych firmie oraz możliwościach rozwoju i proaktywnie dzielą się nimi z koleżankami i kolegami.

Kim jest Akademicki Doradca PZU?

Akademiccy Doradcy PZU to studenci oraz absolwenci uczelni wyższych, którzy koordynują pracę i wspierają Ambasadorów PZU. Wykorzystują przy tym doświadczenie zdobyte dzięki wcześniejszej działalności studenckiej i ambasadorskiej. Współpracują również z nami przy planowaniu działań kierowanych do studentów i absolwentów.

Ambasadorzy i Doradcy Grupa PZU Kariera w roku akademickim 2015-2016 Grupa PZU Kariera Odlotowa integracja Ambasadorów i Doradców PZU

Akademiccy Doradcy oraz Ambasadorzy PZU mogą zgłaszać i realizować własne inicjatywy i projekty. Za swoją pracę otrzymują stypendia ambasadorskie oraz uczestniczą w szkoleniach, wyjazdach integracyjnych oraz konferencjach.Rekrutacja

Dołącz do Programu Ambasador i zdobądź doświadczenie w zakresie działań organizacyjno-promocyjnych na uczelniach i w mediach społecznościowych.

Zaproszenie kierujemy do studentów z Białegostoku, Trójmiasta, Katowic (GOP), Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Warszawy i Wrocławia

Na Wasze aplikacje czekamy do poniedziałku 22 maja 2017r.

Akademiccy Doradcy PZU w trakcie wywiadu Planowanie działań wizerunkowych na wiosnę Grupa PZU Kariera1

AmbasadorKontakt Doradca Kontakt
Warszawa
Kamil Twardo (SGH)warszawasgh@ambasadorpzu.plMaja Olborskawarszawa@ambasadorpzu.pl 
Arleta Bujno(PW)warszawapw@ambasadorpzu.plMaja Olborskawarszawa@ambasadorpzu.pl
Piotr Potrzuski (UW)warszawauw@ambasadorpzu.plAngelika Szurmawarszawa@ambasadorpzu.pl
Brajan Tutak (SGGW)warszawasggw@ambasadorpzu.plAngelika Szurmawarszawa@ambasadorpzu.pl
Białystok
Paulina Urbanowiczbialystok@ambasadorpzu.plJakub Michtabialystok@ambasadorpzu.pl
Gdańsk
Marta Rozkwitalskatrojmiasto@ambasadorpzu.plMaja Olborskatrojmiasto@ambasadorpzu.pl
Katowice
Krzyszotf Sikorakatowice@ambasadorpzu.plIwona Mazurekkatowice@ambasadorpzu.pl
Kraków
Maja Wojciechowskakrakow@ambasadorpzu.plJakub Michtakrakow@ambasadorpzu.pl
Lublin
Jakub Błaziaklublin@ambasadorpzu.plJakub Michtalublin@ambasadorpzu.pl
Łódź
Ewelina Buchta (WZ UŁ)lodz@ambasadorpzu.pl Justyna Korolczuklodz@ambasadorpzu.pl
Karolina Siwiak (Ek-Soc UŁ)lodz@ambasadorpzu.plJustyna Korolczuklodz@ambasadorpzu.pl
Olsztyn
Anita Brzostowskaolsztyn@ambasadorpzu.plAngelika Szurmaolsztyn@ambasadorpzu.pl
Opole
Justyna Łęckaopole@ambasadorpzu.plIwona Mazurekopole@ambasadorpzu.pl
Poznań
Szymon Rogowskipoznan@ambasadorpzu.plIza Fabisiakpoznan@ambasadorpzu.pl
Rzeszów
Patrycja Madejczykrzeszow@ambasadorpzu.plIwona Mazurekrzeszow@ambasadorpzu.pl
Szczecin
Alicja Remiszewskaszczecin@ambasadorpzu.plIza Fabisiakszczecin@ambasadorpzu.pl
Toruń
Klaudia Piąstkatorun@ambasadorpzu.plIza Fabisiaktorun@ambasadorpzu.pl
Wrocław
Katarzyna Smolarekwroclaw@ambasadorpzu.plJustyna Korolczukwroclaw@ambasadorpzu.pl

Dołącz do Programu Ambasador i zdobądź doświadczenie w zakresie działań organizacyjno-promocyjnych na uczelniach i w mediach społecznościowych.

Zaproszenie kierujemy do studentów z Białegostoku, Trójmiasta, Katowic (GOP), Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Warszawy i Wrocławia

Czym zajmują się nasi Ambasadorzy? 

  • współorganizacją i promocją praktyk i staży, konkursów, warsztatów oraz innych projektów PZU dla studentów i absolwentów na uczelniach oraz w mediach społecznościowych,
  • dystrybucją i dbałością o ekspozycją materiałów wizerunkowo-rekrutacyjnych firmy na uczelniach,
  • reprezentowaniem PZU we współpracy z uczelniami, biurami karier oraz lokalnymi organizacjami studenckimi,
  • monitoringiem wydarzeń i rekomendowaniem najbardziej efektywnych form aktywności promocyjnej firmy,
  • opiniowaniem planów promocji firmy wśród studentów i absolwentów,
  • bieżącym wsparciem i współpracą z pracownikami firmy w obszarze budowania wizerunku firmy jako pracodawcy

Jakich osób szukamy? 

  • aktywnych w Social media,
  • ale aktywnych rówenież w realu - wszelka działalność w organizacjach studenckich i kołach naukowych jest bardzo mile widziana
  • dokładnych i zaradnych, posiadających umiejętności organizacyne,
  • a przede wszystkim zaangażowanych!

Dlaczego warto? 

  • zdobędziesz praktyczne doświadczenie organizacyjne i dużą dawkę wiedzy z zakresu emplopyer brandingu,
  • weźmiesz udział w spotkaniach integracyjnych i szkoleniowych,
  • damy Ci możliwość wykazania się kreatywnością i inicjatywą – będziesz mógł wprowadzać swoje pomysły w życie,
  • staniesz się częścią szalonego zespołu Ambasadorów PZU, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych,
  • zobaczysz jak wygląda praca w największej instytucji finansowej w Europie Środkowo-Wschodniej,
  • dostaniesz od nas stypendium ambasadorskie,
  • po zakończeniu programu czeka Cię skrócony proces rekrutacyjny na program praktyk i staży.

Brzmi ciekawie? 

Prześlij swoją aplikację zawierającą:

  • Twoje CV - skup się zwłaszcza na wszelkich dodatkowych aktywnościach studenckich!
  • Parę słów o Tobie - napisz nam, dlaczego chcesz dołączyć do naszego zespołu oraz dlaczego to właśnie Ty będziesz najlepszym ambasadorem w swoim mieście

Całość wyślij na najlepszastrona@pzu.pl w tytule wpisując "Miasto - Program Ambasador"  (w miejsce "Miasto" wpisz, którą lokalizację reprezentujesz).

Na Wasze aplikacje czekamy do 22 maja!