Label1

Program Ambasador PZU

Label1

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Do 29 czerwca 2018 każdy kandydat otrzyma informacje o statusie rekrutacji drogą e-mailową.

Kim jest Ambasador PZU?

Ambasadorzy PZU to studenci z całej Polski, którzy wspierają i promują nasze projekty akademickie (praktyki i staże, konkursy, szkolenia itd) oraz dbają o wizerunek firmy na uczelniach w różnych miastach. Reprezentują PZU na swoich uczelniach będąc łącznikiem pomiędzy firmą a środowiskiem akademickim, w tym biurami karier i organizacjami studenckimi. To osoby, które posiadają aktualne informacje na temat projektów realizowanych firmie oraz możliwościach rozwoju i proaktywnie dzielą się nimi z koleżankami i kolegami. Za swoją pracę otrzymują Ambasadorskie stypendium.

Ambasadorzy Grupy PZU w roku akademickim 2017-2018

Czym zajmują się nasi Ambasadorzy? 

 • współorganizacją i promocją praktyk i staży, konkursów, warsztatów oraz innych projektów PZU dla studentów i absolwentów na uczelniach oraz w mediach społecznościowych,
 • dystrybucją i dbałością o ekspozycją materiałów wizerunkowo-rekrutacyjnych firmy na uczelniach,
 • reprezentowaniem PZU we współpracy z uczelniami, biurami karier oraz lokalnymi organizacjami studenckimi,
 • monitoringiem wydarzeń i rekomendowaniem najbardziej efektywnych form aktywności promocyjnej firmy,
 • opiniowaniem planów promocji firmy wśród studentów i absolwentów,
 • bieżącym wsparciem i współpracą z pracownikami firmy w obszarze budowania wizerunku firmy jako pracodawcy

Kim jest Akademicki Doradca PZU?

Program Ambasador PZU posiada własną ścieżkę kariery! Najbardziej zaangażowani Ambasadorzy, po roku swojej kadencji mogą zostać Akademickimi Doradcami PZU. Koordynują i wspierają Ambasadorów PZU podczas ich pracy. Wykorzystują przy tym doświadczenie zdobyte dzięki wcześniejszej działalności studenckiej i ambasadorskiej. Współpracują również z nami przy planowaniu działań kierowanych do studentów i absolwentów.

Doradcy Grupa PZU Kariera w roku akademickim 2017-2018

Grupa PZU Kariera Odlotowa integracja Ambasadorów i Doradców PZU

Dlaczego warto? 

Akademiccy Doradcy oraz Ambasadorzy PZU mogą zgłaszać i realizować własne inicjatywy i projekty. Za swoją pracę otrzymują stypendia ambasadorskie oraz uczestniczą w szkoleniach, wyjazdach integracyjnych oraz konferencjach. Ponadto możesz:

 • zdobędziesz praktyczne doświadczenie organizacyjne i dużą dawkę wiedzy z zakresu emplopyer brandingu,
 • weźmiesz udział w spotkaniach integracyjnych i szkoleniowych,
 • damy Ci możliwość wykazania się kreatywnością i inicjatywą – będziesz mógł wprowadzać swoje pomysły w życie,
 • staniesz się częścią szalonego zespołu Ambasadorów PZU, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych,
 • zobaczysz jak wygląda praca w największej instytucji finansowej w Europie Środkowo-Wschodniej,
 • dostaniesz od nas stypendium ambasadorskie,
 • po zakończeniu programu czeka Cię skrócony proces rekrutacyjny na program praktyk i staży.

Rekrutacja

Dołącz do Programu Ambasador i zdobądź doświadczenie w zakresie działań organizacyjno-promocyjnych na uczelniach i w mediach społecznościowych.

Jakich osób szukamy?

 • aktywnych w Social media,
 • ale aktywnych również w realu - wszelka działalność w organizacjach studenckich i kołach naukowych jest bardzo mile widziana
 • dokładnych i zaradnych, posiadających umiejętności organizacyjne,
 • a przede wszystkim zaangażowanych!

Zaproszenie kierujemy do studentów z Białegostoku, Częstochowy, Katowic, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Trójmiasta, Warszawy i Wrocławia.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Do 29 czerwca 2018 każdy kandydat otrzyma informacje o statusie rekrutacji drogą e-mailową.

Rekrutacja na rok 2018/19 została zakończona.

Akademiccy Doradcy PZU w trakcie wywiadu Planowanie działań wizerunkowych na wiosnę Grupa PZU Kariera1

 

Marta Ampulska

Cześć! Jestem studentką drugiego roku Analityki Gospodarczej na Politechnice Gdańskiej. Pomimo studiowania ścisłego kierunku, uwielbiam zasiąść do ciekawej lektury lub dobrego serialu. Na uczelni działam w wielu organizacjach studenckich, dawniej również miałam przygodę z polityką lokalną, jako młodzieżowa radna. Staram się być wieczną optymistką czerpiąc z życia jak najwięcej się da. Wybrałam bycie Ambasadorką PZU, bo kocham wyzwania!

 

Patrycja Bończyk

Cześć, nazywam się Patrycja. Oprócz tego, że jestem studentką 3 roku prawa na Uniwersytecie Rzeszowskim, aktywnie działam w ELSA od początku mojej nauki na Uniwersytecie i przyznam, że bardzo lubię się tym zajmować. Mogę pochwalić się tym, iż w tym roku mialam okazję działać jako wolontariusz w Szlachetnej Paczce, z czego jestem naprawdę dumna, ponieważ pomaganie innym to rzecz dla mnie priorytetowa. W życiu prywatnym jestem miłośniczką mopsów, dobrej kuchni oraz szwedzkich kryminałów. Poza tym, lubię nawiązywać nowe znajomości, poznawać interesujących ludzi. Uważam, że wspólnie, w grupie pracuje się lepiej, dzięki czemu szanse na powstanie wartościowego projektu są dużo większe.

 

Mateusz Graczyk

Jestem studentem Automatyki i Robotyki na Politechnice Warszawskiej. Od dwóch lat aktywnie działam jako koordynator ds. PRu w stowarzyszeniu IAESTE, które funkcjonuje w ponad 80 krajach świata nieustannie od 70 lat. W wolnych chwilach tworzę grafiki komputerowe, spotykam się ze znajomymi oraz uczę się hiszpańskiego. Rok temu studiowałem jeden semestr w Barcelonie, gdzie brałem udział w programie Erasmus+, a w te wakacje odbyłem dwumiesięczny staż w Stambule. Jestem pasjonatem podróży, co najlepiej odzwierciedla liczba 34 odwiedzonych przeze mnie krajów świata.

 

Piotr Gradek

Nazywam się Piotrek, jestem studentem III roku Finansów i Rachunkowości na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania w Szczecinie. Już od pierwszych dni na uczelni zacząłem działać w wydziałowym samorządzie studenckim. Dziś, po trzech latach, jestem już wiceprzewodniczącym a w międzyczasie byłem jeszcze przewodniczącym komisji materialnej. Możecie mnie również spotkać na wielu stoiskach mojej uczelni gdyż bardzo często reprezentuję ją na różnego rodzaju targach. Interesuję się głównie motoryzacją oraz nowinkami technologicznymi.

 

Aleksandra Hanaczowska

Studiuję 3. rok "Informatyki i Ekonometrii" na Uniwersytecie Warszawskim. Na co dzień jestem miłośniczką zwierząt, sportu i muzyki. Biznesowo interesuje mnie obszar finansów i ubezpieczeń. Postanowiłam zostać ambasadorką grupy PZU, ponieważ lubię stawiać sobie wyzwania i chciałabym wspierać studentów swojej uczelni w rozwoju ich kariery.

 

Gabriela Ignasiak

Hej! Jestem studentką drugiego roku Zarządzania Projektami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Praktyczną wiedzę na temat projektów zdobywam poprzez działalność w SKN Zarządzania Projektami ASAP oraz w organizacji Studenckie Forum Business Centre Club. W wolnej chwili lubię planować dalekie podróże, sięgać po ciekawe książki, i czasopisma lub wybrać się do teatru. Zdecydowałam się na bycie ambasadorką PZU, ponieważ lubię zdobywać nowe doświadczenia, rzucając się przy tym na głęboką wodę .

 

Łukasz Kaczmarek

Jestem studentem III roku Prawa na Uniwersytecie Opolskim, jednak studia to nie moje jedyne zajęcie. Chętnie udzielam się w społeczności studenckiej działając w Europejskim Stowarzyszeniu Studentów Prawa ELSA Poland. Wolny czas przeznaczam na trenowanie triathlonu, czytanie książek i oglądanie seriali. Dołączyłem do grona Ambasadorów PZU Kariera, aby rozwijać swoje umiejętności, poznać ciekawych ludzi i zdobyć doświadczenie w nowej dla siebie branży.

 

Karolina Kaleja

Na co dzień studiuję na kierunku Ekonomia o specjalności Handel Zagraniczny na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Wraz z rozpoczęci aktywnie działanie w ramach Organizacji Studenckiej PANEUROPA. Na co dzień organizacja realizuje projekty o szerokiej tematyce, a poza wspólną pracą, spędzamy ze sobą czas integrując się. Okres studiów jest dla mnie czasem do sprawdzenia się na różnych kierunkach rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia. Jednak najbardziej jej zależy na nawiązywaniu przyjaźni i relacji, które jak sama ma nadzieję, przetrwają nie tylko studia. Od kilku dobrych lat również zajmuję się hobbystycznie grafiką komputerową – m.in tworzeniem wyglądów stron www. Właśnie przy projektach Paneuropejskich, zaczęły powstawać pierwsze samodzielne strony www. Moje plany na tegoroczny rok akademicki? Oczywiście prężnie działać jako Ambasador Grupy PZU Kariera, poszerzać horyzonty poprzez realizację projektów i poszukiwać nowych wyzwań!

 

Anna Kawalec

Jestem studentką Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Aktywnie działam w środowisku studenckim poprzez angażowanie się w działalność w organizacji studenckiej Erasmus Student Network jako PR Manager w sekcji ESN UEK. W wolnej chwili zajmuję się zatrzymywaniem chwil i utrwalaniem wspomnień w postaci relacji video, a także fotografii. Uwielbiam podróżować, spotykać interesujących ludzi i odkrywać nowe miejsca.

 

Aleksandra Kwiatek

Jestem studentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, która swoje studia łączy z działalnością w Stowarzyszeniu Studenckim WIGGOR. Kocham psy, bieganie i thrillery. W wolnym czasie najchętniej pakuję plecak i wyjeżdżam w Bieszczady.

 

Aleksandra Leszczyńska

Jestem studentką Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie w Białymstoku. Aktywnie działam w środowisku studenckim poprzez pracę w Samorządzie Wydziału Historyczno-socjologicznego oraz Parlamentu Studenckiego UwB. Poza tym zawsze znajdę czas na aktywność w kołach naukowych, których jestem członkiem. Większość swojego czasu poświęcam działalności w AIESEC Białystok jako Wiceprzewodnicząca ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Trzy rzeczy które lubię najbardziej: kawa, pizza i Władca Pierścieni!

 

Krzysztof Łątkowski

Studiuję 5 rok Prawa na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie i ciągle nie wiem, gdzie mam iść na crossfit. Dodatkowo uważam, że każde danie bez mięsa nie jest obiadem. Interesuję się tematyką social media, psychologią i strzelectwem sportowym.

 

Zofia Maschke

Hej! Nazywam się Zosia, mieszkam w Gdańsku, ale studiuję na Wydziale Ekonomicznym w Sopocie - tak, Sopot to nie tylko imprezy! Lubię czytać książki i chodzić na koncerty (Open'er nie jest mi obcy). W wolnych chwilach korzystam z uroków mieszkania nad morzem i spotykam się ze znajomymi, z którymi staramy się aktywnie spędzać czas. Teatr, kino escape room? Zawsze jestem na tak! Oprócz tego uwielbiam podróże małe i duże."

 

Rafał Rysiejko

Pochodzę z Dąbrowy Białostockiej, od października zaczynam drugi rok studiów na kierunku MIESI - Metody ilościowe w ekonomii i systemy informacyjne w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Pasjonuję się technologią, uwielbiam wszystko co można podłączyć do prądu i zaprogramować. W dzieciństwie zamiast bajek wolałem oglądać Jak To jest Zrobione. Do moich kręgów zainteresowań należą również motoryzacja i astrofizyka. Lubię aktywnie spędzać swój czas wolny, w przeszłości byłem piłkarzem ręcznym, obecnie jestem miłośnikiem nart oraz drifterem amatorem. W tym roku będę miał okazję sprawdzić się, koorydnując projekt Healthcare Business Forum, w swojej ukochanej organizacji Cems Club Warsaw. Jeśli mam jakiś wolny czas to odpalam na swoim czytniku książkę o cyberbezpieczeństwie lub sztucznej inteligencji. Nie boję się nowych wyzwań i jestem zawsze gotowy do działania.

 

Kamila Sowiźrzał

Hejka! Nazywam się Kamila, pochodzę z Rzeszowa, ale już od kilku lat, ze względu na studia, częściej można mnie spotkać w Lublinie. Dzięki edukacji na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej potrafię powiedzieć po hiszpańsku nieco więcej niż tylko słynne "de-spa-cito", a w wolnym czasie, mimo iż sportowym świrem zdecydowanie NIE jestem, wyciągam rolki i sprawdzam stan okolicznych chodników i parkowych alejek. Do zobaczenia już wkrótce!

 

Bartłomiej Teska

Cześć! Nazywam się Bartosz i jestem studentem IV roku Prawa oraz III roku Politologii. Pasjonuję się włoską motoryzacją, choć moje serce całkowicie skradła Portugalia. Spędziłem tam rok studiując w ramach programu Erasmus+. W przeszłości angażowałem się w działalność Młodzieżowej Rady Miasta Malborka, której byłem wiceprzewodniczącym, a w kolejnej kadencji przewodniczącym. Współprowadziłem Lokalny Punkt Informacji Europejskiej Eurodesk oraz brałem udział w pracach założycielskich Młodzieżowej Rady Województwa Pomorskiego. Nieustannie chcę się rozwijać, dlatego wybrałem bycie Ambasadorem PZU.

 

Magda Wielgus

Studiuję Zarządzanie i Psychologię na Uniwersytecie Łódzkim. Swoje marketingowe zainteresowania rozwijam w SKN MarkeTEAM m.in. organizując największą studencką konferencję o marketingu internetowym i social media - Łódź Jungle Web. Na świat lubię patrzeć przez obiektyw aparatu, który jest moim nieodłącznym kompanem podczas licznych podróży. Kocham odkrywać smaki regionalnych kuchni i tańczyć przy latynoskich rytmach. Zawsze mierzę wysoko, bo uważam mój wzrost zobowiązuje.

 

Kacper Wrona

Studiuję Zarządzanie w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Jestem aktywnym członkiem środowiska uczelnianego, starostą roku, członkiem samorządu i rady wydziału WNE SGGW oraz prezesem Koła Odpowiedzialnego Biznesu Enactus. Niegdyś byłem piłkarzem, obecnie na co dzień jestem wielkim pasjonatem rynku kryptowalut i technologii Blockchain. Pierwsze kroki stawiałem w nauce tradingu na zwykłych walutach fiducjarnych. W wolnych chwilach czytam książki o rozwoju osobistym oraz biografie znanych postaci biznesu i sportu. Oglądam również filmy oraz uwielbiam słuchać muzykę gatunku Hip-Hop.

Rekrutacja na rok 2018/19 została zakończona.

Ambasador Kontakt  Doradca Kontakt
Warszawa
Rafał Rysiejko (SGH) warszawasgh@ambasadorpzu.pl Kamil Twardo warszawa@ambasadorpzu.pl 
Mateusz Graczyk(PW) warszawapw@ambasadorpzu.pl Arleta Bujno warszawa@ambasadorpzu.pl
Aleksandra Hanaczowska (UW) warszawauw@ambasadorpzu.pl Piotr Potrzuski warszawa@ambasadorpzu.pl
Kacper Wrona (SGGW) warszawasggw@ambasadorpzu.pl Arleta Bujno warszawa@ambasadorpzu.pl
Białystok
Aleksandra Leszczyńska bialystok@ambasadorpzu.pl Paulina Urbanowicz bialystok@ambasadorpzu.pl
Gdańsk
Marta Ampulska (PG) trojmiasto@ambasadorpzu.pl Kamil Twardo warszawa@ambasadorpzu.pl
Zofia Maschke (UG) trojmiasto@ambasadorpzu.pl Kamil Twardo warszawa@ambasadorpzu.pl
Katowice
Karolina Kaleja katowice@ambasadorpzu.pl Krzysztof Sikora katowice@ambasadorpzu.pl
Kraków
Anna Kawalec krakow@ambasadorpzu.pl Arleta Bujno warszawa@ambasadorpzu.pl
Lublin
Kamila Sowiźrał lublin@ambasadorpzu.pl Paulina Urbanowicz bialystok@ambasadorpzu.pl
Łódź
Magda Wielgus lodz@ambasadorpzu.pl Piotr Potrzuski warszawa@ambasadorpzu.pl
Olsztyn
Krzysztof Łątkowski olsztyn@ambasadorpzu.pl Piotr Potrzuski warszawa@ambasadorpzu.pl
Opole
Łukasz Kaczmarek opole@ambasadorpzu.pl Krzysztof Sikora katowice@ambasadorpzu.pl
Poznań
Gabriela Ignasiak poznan@ambasadorpzu.pl Klaudia Piąstka torun@ambasadorpzu.pl
Rzeszów
Patrycja Bończyk rzeszow@ambasadorpzu.pl Paulina Urbanowicz bialystok@ambasadorpzu.pl
Szczecin
Piotr Gradek szczecin@ambasadorpzu.pl Klaudia Piąstka torun@ambasadorpzu.pl
Toruń
Bartosz Teska torun@ambasadorpzu.pl Klaudia Piąstka torun@ambasadorpzu.pl
Wrocław
Aleksandra Kwiatek wroclaw@ambasadorpzu.pl Krzysztof Sikora katowice@ambasadorpzu.pl