Label1

PZU - wynagrodzenie

Label1

Oferujemy wynagrodzenie, które ma odzwierciedlać nie tylko wiedzę, doświadczenie i umiejętności, ale również indywidualne osiągnięcia pracowników. Dlatego jego część stanowią atrakcyjne premie, uzależnione od indywidualnych wyników. Dbając o satysfakcję i zaangażowanie pracowników, oferujemy również bogaty system świadczeń dodatkowych. Znajdują się w nim:

  • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie lekowe,
  • pracowniczy program emerytalny (+7% wynagrodzenia),
  • grupowe ubezpieczenie pracownicze na życie,
  • zniżki na produkty ubezpieczeniowe PZU SA,
  • uczestnictwo w Klubie PZU Pomoc,
  • indywidualnie wybierane świadczenia z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, w tym m.in.: karnety sportowo-rekreacyjne, bilety do kina, oferty wypoczynkowe i pożyczki inwestycyjne,
  • inne oferty zniżkowe realizowane z partnerami zewnętrznymi (m.in. LOTOS, Polkomtel i Koleje Mazowieckie).

PZU przywiązuje wagę do aktywnego trybu życia i profilaktyki zdrowotnej. Podejmujemy wiele inicjatyw w tym zakresie z myślą o naszych pracownikach. M.in. umożliwiliśmy zainteresowanym udział w sesjach antynikotynowych. W Centrali PZU, w miejscu palarni, powstała profesjonalnie wyposażona siłownia, z której pracownicy mogą korzystać przez 7 dni w tygodniu.

Pasje sportowe naszych pracowników wspieramy przede wszystkim w ramach inicjatywy PZU Sport Team. Działają w niej następujące sekcje: biegowa, rowerowa, squashowa, narciarska, piłkarska, siatkarska, koszykarska, crossfit, żeglarska. Członkowie poszczególnych sekcji uczestniczą wspólnie w treningach, zawodach i rozgrywkach ligowych.

PZU Sport Team nie tylko bierze udział w zawodach, ale też osiąga sukcesy. M. in. nasza sekcja biegowa wygrała klasyfikację firmową w 36. PZU Maratonie Warszawskim.

Każdy pracownik może zainicjować działanie nowej sekcji sportowej w PZU. Wystarczy pomysł i 30 osób, które wyrażą chęć przystąpienia do niej.