Label1

Zostań agentem PZU Życie SA

Label1

Zostań specjalistą PZU Życie SA - Rekrutacja Kogo szukamy?

Szukamy osób, które chcą współuczestniczyć w rozwoju firmy będącej niekwestionowanym liderem na polskim rynku w branży ubezpieczeniowej. Szukamy tych, którzy sami poszukują nowych wyzwań, możliwości rozwoju i nieograniczonych możliwości finansowych.

Zostań specjalistą PZU Życie SA - Rekrutacja

NASZ IDEALNY KANDYDAT: — posiada minimum średnie wykształcenie, — ma doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta, — łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi i jest otwarty na nowe znajomości, — zapewnia Klientom profesjonalną obsługę, — umiejętnie organizuje swój czas, — jest przedsiębiorczy, samodzielny i ambitny, — ma dużą motywację do pracy, — traktuje ewentualne trudności jak ciekawe wyzwania.

Jeśli spełniasz powyższe oczekiwania, to nasza oferta jest skierowana do Ciebie! Zapraszamy do współpracy!

Proces rekrutacji

Proces rekrutacji do sieci agencyjnej PZU Życie SA składa się z kilku etapów:

Proces rekrutacji - 3 Etapy

Zapraszamy Cię do wypełnienia testu predyspozycji do zawodu w postaci gry rekrutacyjnej, dzięki której dowiesz się więcej o obowiązkach naszych Agentów, a my dowiemy się więcej o Tobie. Zarejestruj się w naszym portalu rekrutacyjnym i przejdź grę – w ciągu 14 dni skontaktujemy się z Tobą.

W dalszej kolejności zaprosimy Cię do udziału w rozmowach, które pozwolą obu stronom (Menedżerowi Zespołu Sprzedażowego i Tobie) podjąć decyzję o biznesowej współpracy. Menedżer będzie chciał poznać Ciebie i Twoje predyspozycje do pracy w sieci agencyjnej – doświadczenie zawodowe, motywację do pracy oraz kompetencje, szczególnie w obszarach umiejętności społecznych i dążenia do realizacji wyznaczonych celów. W związku z tym, możesz również zostać poproszony o wykonanie dodatkowych zadań, które ułatwią nam dokonanie rzetelnej oceny Twojej kandydatury. Podczas spotkań będziemy chcieli przekazać Ci jak najwięcej informacji nt. specyfiki pracy Agenta Ubezpieczeniowego. Jest to doskonała okazja dla Ciebie na zadanie pytań oraz poznanie warunków i możliwości, jakie wiążą się z karierą w sieci agencyjnej PZU Życie.

Ostateczną decyzję o nawiązaniu współpracy z każdym kandydatem podejmuje Dyrektor Sprzedaży, w oparciu o wyniki dotychczasowych etapów rekrutacji i krótką rozmowę.

Aplikuj

Zostań specjalistą PZU Życie SA - Wdrożenie

Naszym zdaniem proces wdrożenia jest jednym z kluczowych elementów, decydujących o przyszłym sukcesie Agenta PZU. Profesjonalna obsługa naszych klientów to wartość, do której przykładamy szczególną uwagę, dlatego też stawiamy na profesjonalne przygotowanie do zawodu.

Zanim rozpoczniesz współpracę z nami, zaprosimy Cię do udziału w szkoleniach wstępnych, które ułatwią Ci naukę zawodu Agenta Ubezpieczeniowego. Poznasz bliżej branżę ubezpieczeniową, firmę PZU oraz pracę Agenta Ubezpieczeniowego.

Zostań specjalistą PZU Życie SA - Wdrożenie

W RAMACH 12-MIESIĘCZNEGO PROGRAMU WDROŻENIA, KROK PO KROKU: — przekażemy Ci wiedzę produktową — zapoznamy z technikami sprzedaży ubezpieczeń grupowych ochronnych,       zdrowotnych i indywidualnych — nauczymy Cię zarządzania portfelem klientów

Aplikuj

Zostań specjalistą PZU Życie SA - Twoje zadania

Proponujemy Ci pracę z ludźmi i dla ludzi. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów i dobieramy im najlepsze rozwiązania. Stawiamy na zaufanie i odpowiedzialność.

Zostań specjalistą PZU Życie SA - Twoje zadania

ZOSTAJĄC AGENTEM UBEZPIECZENIOWYM W PZU ŻYCIE SA, POŚREDNICZYSZ W ZAWIERANIU UMÓW UBEZPIECZENIOWYCH I OFERUJESZ INNE PRODUKTY FINANSOWE, A WIĘC PRZEDE WSZYSTKIM: — nawiązujesz i utrzymujesz kontakty z klientami, — wspólnie z klientem analizujesz jego sytuację, aby zidentyfikować jego       potrzeby finansowe i zaplanować dalsze działania, — dostarczasz klientowi wartościowych informacji dotyczących produktów PZU       Życie SA i pomagasz w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania, — zapewniasz klientom profesjonalną obsługę, — stale pogłębiasz wiedzę z zakresu finansów.

Współpracujesz z klientem biznesowym, w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw oferując ubezpieczenia grupowe i opiekę medyczną. Są to benefity pozapłacowe dla pracowników. Ponadto możesz oferować najlepsze rozwiązania finansowe dla klientów indywidualnych, przykładowo oszczędzanie na emeryturę, posag, lub zaproponować ubezpieczenie na życie.

Aplikuj

Zostań specjalistą PZU Życie SA - Nasza oferta

Stale szukamy sposobów, by zachęcić Cię do działania. Oferujemy Ci prowizje i premie, umożliwiamy szybki awans i nagradzamy Twój wysiłek w dodatkowych konkursach. Nie stawiamy żadnych ograniczeń co do poziomu osiąganych przez Ciebie dochodów.

Wynagrodzenie

Jednym z atutów pracy Agenta Ubezpieczeniowego jest możliwość uzyskiwania wysokich dochodów, których poziom jest uzależniony wyłącznie od własnej aktywności i skuteczności. Ty decydujesz o wysokości Twoich zarobków, dzięki czemu otrzymujesz wynagrodzenie na miarę swoich ambicji.

Zostań specjalistą PZU Życie SA - Twoje zadania

PROPONUJEMY CI NASTĘPUJĄCE ŹRÓDŁA DOCHODÓW: — wysokie prowizje za nową sprzedaż, — stała prowizja za obsługę wcześniej pozyskanych Klientów, — „pas startowy" – dodatkowe wynagrodzenie za sprzedaż w okresie pierwszych      12 miesięcy wdrożenia do pracy, — premie segmentacyjne – dodatkowe wynagrodzenie związane z osiągnięciem       kolejnych etapów na ścieżce rozwoju zawodowego, — akcje promocyjne i konkursy – cykliczne akcje sprzedażowe, dające możliwość     zdobycia wartościowych nagród.

Pozostałe benefity

Wszyscy nasi Agenci są klasyfikowani w ramach ogólnopolskiego rankingu – Elitarny Klub Agenta. Najlepsi zyskują możliwość uczestnictwa w corocznym Kongresie Sprzedaży i atrakcyjnych wyjazdach zagranicznych. Dodatkowo masz szansę uczestniczyć w atrakcyjnych szkoleniach i wydarzeniach biznesowych, np. spotkaniach ze światowymi liderami sprzedaży. Oferujemy Ci także możliwość skorzystania z programu benefitowego dla naszych współpracowników. To atrakcyjne zniżki na produkty i usługi, które sięgają nawet 30% ceny rynkowej i pomogą Ci zoptymalizować koszty prowadzonej działalności.

Inwestycja w Twój rozwój

Proponujemy Ci długoterminową wizję współpracy i rozwoju. Ty decydujesz, co chcesz osiągnąć w przyszłości.

Wszyscy nasi Agenci uczestniczą w segmentacji. To kolejne kroki Twojej ścieżki kariery. Po okresie wdrożenia (min. 6 miesięcy) możesz osiągnąć status Agenta: Ubezpieczeniowego, Zawodowego, Profesjonalisty, Lidera lub Eksperta. Kryterium decydujące o pozycji na ścieżce kariery to poziom i jakość Twojej sprzedaży. Kolejne poziomy wiążą się ze wzrostem dochodu oraz z dodatkowymi benefitami – im wyższy poziom, tym większe przywileje: atrakcyjne szkolenia, dodatkowe pozafinansowe wsparcie i bonus finansowy w postaci premii segmentacyjnej.

Oprócz tego, że możesz specjalizować się w pracy agenta, stwarzamy Ci także możliwość rozwoju Twoich kompetencji trenerskich i menedżerskich.

Zostań specjalistą PZU Życie SA - Twoje zadania

W SWOJEJ JEDNOSTCE SPRZEDAŻY AGENCYJNEJ MOŻESZ PEŁNIĆ TAKŻE ROLĘ: — Specjalisty Produktowego – prowadzić szkolenia produktowe dla innych       Agentów, — Agenta-Mentora – rekrutować lub wdrażać do pracy nowych Adeptów, — Menedżera Zespołu Sprzedażowego – stworzyć własny Zespół       Sprzedażowy i zarządzać nim.

Dodatkowe funkcje wiążą się oczywiście z wyższym wynagrodzeniem i nowymi benefitami.

Aplikuj

Zostań specjalistą PZU Życie SA - Twoja firma

Niezależność to duża zaleta prowadzenia własnej działalności gospodarczej – sam decydujesz, kiedy pracujesz i jak rozwijasz swój biznes. PZU to najbardziej rozpoznawalna marka na rynku. Jej produkty dają Ci przewagę i uwagę klienta już na starcie. Silna marka, wsparcie na start i Twoja wiara w sukces, to zapowiedź rentownego biznesu.

Każdy Agent Ubezpieczeniowy w PZU Życie SA jest przedsiębiorcą, a więc osobą prowadzącą działalność gospodarczą na podstawie umowy agencyjnej, zawartej z PZU Życie SA.

Zastanawiasz się, jak założyć własną firmę?

Zastanawiasz się, jak założyć własną firmę? - 5 Kroków

zarejestruj działalność gospodarczą elektronicznie na stronie www.ceidg.gov.pl lub osobiście w urzędzie miasta/gminy

wyrób sobie firmową pieczątkę

załóż firmowe konto w wybranym przez siebie banku

w urzędzie skarbowym wybierz formę opodatkowania oraz prowadzenia księgowości

zgłoś się do ubezpieczenia w oddziale ZUS (rozpoczynając swoją działalność skorzystaj z ulgi, która przysługuje przedsiębiorcom do 2 lat stażu)

Proponujemy Ci założenie własnej firmy pod skrzydłami solidnej marki. Jeżeli to Twój pomysł na życie, zrealizuj go razem z nami!

Aplikuj

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą! Zapraszamy do udziału w pierwszym etapie rekrutacji, jakim jest unikalna gra rekrutacyjna.

Klikając w poniższy link, przeniesiesz się do wirtualnej rzeczywistości, dzięki której lepiej poznasz obowiązki naszych współpracowników, jak i dylematy, z którymi spotykają się w pracy. Ty poznasz specyfikę pracy, a my dowiemy się więcej o Tobie.

Przejdź do gry rekrutacyjnej na stanowisko Agenta Ubezpieczeniowego:

Dołącz do gry

Sprawdź się podczas gry rekrutacyjnej na stanowisko Menadżera Zespołu Sprzedaży:

Dołącz do gry