Label1

pzuinwestor

Label1

Klub PZU Inwestor to program lojalnościowy utworzony specjalnie dla klientów TFI PZU, którzy nabyli jednostki uczestnictwa oferowanych funduszy inwestycyjnych otwartych.

Klub PZU Inwestor pozwala skorzystać z bogatej oferty korzyści i przywilejów przygotowanych specjalnie dla Klubowiczów:1. Oferty specjalneRegularnie przygotowujemy atrakcyjne, limitowane oferty specjalne, dzięki którym zakupisz towary i usługi w korzystnej cenie lub z dodatkowym upominkiem.Naszym Klubowiczom oferujemy: 10% zniżki na wybrane ubezpieczenia PZU SA:- komunikacyjne: AC, OC, Minicasco, Karta PZU Pomoc w Drodze Polska 60 dni/365 dni, Karta PZU Pomoc w Drodze Europa 60 dni/365 dni;- majątkowe: PZU Dom Plus, PZU Dom Letniskowy, Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, Ubezpieczenie budynków wchodzących w skład gospodarstwa rolnego od ognia i innych zdarzeń losowych, OC rolników z tytułu posiadania gospodarstwa rolnego, Ubezpieczenie mienia ruchomego w gospodarstwach rolnych od ognia i innych zdarzeń losowych, Ubezpieczenie Wojażer - PZU Pomoc w Podróży; W ramach ofert specjalnych przygotowaliśmy wyjątkowo korzystne, bezpłatne ubezpieczenie na życie, dzięki któremu Twoi bliscy otrzymają środki pieniężne w przypadku śmierci w wyniku wypadku komunikacyjnego.2. Program rabatowyGwarantujemy rabaty na produkty i usługi naszych partnerów.Przykładowe zniżki:5% - naprawy blacharsko-lakiernicze,5% - kosmetyka samochodowa,10% - wulkanizacja i serwis ogumienia,10% - wynajem samochodu na terenie Polski i krajów Europy,5-15% - zakup i naprawa szyby samochodowej,5-15% - części i akcesoria samochodowe oraz motocyklowe,10-20% - zabiegi stomatologiczne.3. Twój Asystent PZU Pomoc (usługi concierge)Dla Ciebie stajemy się Twoim osobistym asystentem. Służymy pomocą zarówno w codziennych jak i trudnych, nieprzewidzianych sytuacjach.Organizujemy m.in. takie usługi jak:• holowanie i transport pojazdu, • zamówienie fachowca, np. hydraulika, ślusarza, elektryka,• organizacja sprzedaży lub zakupu auta,• naprawa pojazdu na miejscu wystąpienia awarii,• organizacja porady prawnej,• rezerwacje biletów - do kina, teatru, opery, muzeum, na koncerty.Członkostwo w Klubie jest bezpłatne.

Warunkiem otrzymania propozycji przystąpienia do Klubu PZU Inwestor jest w okresie od 1 lipca 2013 r.  otwarcie nowego rejestru/rejestrów za pośrednictwem Atlantic Fund Services (efund.pl) i zakupienie* jednostki uczestnictwa kategorii A lub kategorii I jednego lub kilku funduszy inwestycyjnych oferowanych przez TFI PZU za kwotę minimum 200 000 zł. Konieczne jest wyrażenie zgody na otrzymywanie materiałów marketingowych i przetwarzanie danych osobowych przez spółki z Grupy PZU.* z wyjątkiem nabycia na podstawie zlecenia zamiany

UWAGA! Promocja obniżająca kwotę nabycia do 30 000 zł. Szczegóły w zakładce PROMOCJA.

Przystąpienie do Klubu jest bardzo proste, wystarczy:

1.  Wypełnić otrzymane dokumenty,• Formularz przystąpienia do Klubu PZU Inwestor • Deklarację przystąpienia do ubezpieczenia – w przypadku zainteresowania bezpłatnym ubezpieczeniem na życie2. Odesłać na adres wskazany w załączonej kopercie zwrotnej,3. Po otrzymaniu w/w dokumentów w niedługim czasie otrzymacie Państwo kartę potwierdzającą uczestnictwo w Klubie PZU Inwestor i od tej pory możecie korzystać ze wszystkich przywilejów jakie dostępne są wyłącznie dla Klubowiczów. 

Promocja „Zostań klubowiczem PZU Inwestor”

Szanowni Państwo,

jest nam miło poinformować, że z dniem 1 kwietnia 2014 r. została wprowadzona promocja polegająca na obniżeniu minimalnej kwoty wpłaty do subfunduszy TFI PZU warunkującej otrzymanie zaproszenia wstąpienia do Klubu PZU Inwestor. Tylko teraz wystarczy wpłacić łącznie 30 000 zł. aby móc korzystać z benefitów jakie oferuje Klub tj. zniżki na wybrane ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe PZU SA, bezpłatne ubezpieczenie na życie, możliwość skorzystania z oferty „Twojego Asystenta PZU Pomoc” czy z programu rabatowego na produkty i usługi partnerów PZU Pomoc.

Zachęcamy Państwa do inwestowania w fundusze TFI PZU i korzystania z oferty Klubu.

Pełna treść Regulaminu promocji „Zostań Klubowiczem PZU Inwestor” dostępna jest na stronie: www.pzu.pl/pzuinwestor w zakładce Pliki.

Twoje uwagi dotyczące Klubu PZU Inwestor są dla nas niezwykle istotne. Cały czas zmieniamy się, gdyż zależy nam, aby zarówno oferta Klubu PZU Inwestor, jak i jego obsługa była wyjątkowa.

Wszelkie uwagi lub sugestie prosimy przesyłać na adres:

 

Infolinia PZU Pomoc dostępna jest całą dobę, we wszystkie dni roku.Numer dostępny jest również z telefonów komórkowych. Koszt połączenia jest równy cenie jednej jednostki taryfikacyjnej lub zgodny z cennikiem operatora.Dla dzwoniących z zagranicy + 48 (22) 566 55 55.Koszt połączenia jest zgodny z cennikiem operatora.

Kto może zostać uczestnikiem Klubu PZU Inwestor?

Klubowiczem może zostać osoba fizyczna, która:      1) ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych,i jednocześnie       2) w okresie od dnia obowiązywania Regulaminu Klubu otworzyła nowy rejestr lub nowe rejestry za pośrednictwem Atlantic Fund Services i nabyła, z wyjątkiem nabycia na podstawie zlecenia zamiany, jednostki uczestnictwa kategorii A lub kategorii I jednego lub kilku Funduszy Inwestycyjnych za wpłaty w łącznej  wysokości minimum 200. 000 zł. 

Spełnienie warunków, o których mowa powyżej przez małżonków, posiadających wspólny małżeński rejestr jednostek uczestnictwa funduszy, uprawnia do uzyskania członkostwa w Klubie każdego z małżonków będących posiadaczami rejestru.

Jednostki uczestnictwa Funduszy Inwestycyjnych innej kategorii niż A lub I, w szczególności jednostki uczestnictwa nabyte w ramach umów pracowniczych programów emerytalnych, umów o uczestnictwo w planach inwestycyjnych zarządzanych przez TFI PZU SA, umów o prowadzenie indywidualnych kont emerytalnych, nie uprawniają do uzyskania członkostwa w Klubie.

Co jest potwierdzeniem uczestnictwa w klubie?

Potwierdzeniem uczestnictwa w klubie jest karta wysyłana bezpośrednio na adres wskazany w Formularzuprzystąpienia do Klubu. Karta zostanie wysłana w miesiącu, w którym osoba zainteresowana przystąpieniem do klubu stała się klubowiczem.

Kiedy mogę skorzystać z oferty klubu np.: uzyskać zniżkę czy zamówić usługę w ramach Twojego Asystenta PZU Pomoc?

Pełną możliwość korzystania z oferty Klubowicz zyskuje po otrzymaniu Karty.

Czy za kartę muszę zapłacić?

Nie, karta i członkostwo w Klubie są bezpłatne.

Jak uzyskać nową kartę, jeśli poprzednia została uszkodzona?

Jeżeli zgubiłeś, utraciłeś lub zniszczyłeś Kartę Klubu zadzwoń to niezwłocznie pod numer Infolinii 801 102 102 lub wyślij e-mail na adres: karta-reklamacje@pzupomoc.plDuplikat karty zostanie wysyłany na podany przez Ciebie adres. Opłata za wydanie duplikatu wynosi 10 zł.

Nie otrzymałem karty, co zrobić?

Jeżeli nie otrzymałeś przesyłki lub nie zawierała ona wszystkich wymienionych w liście dokumentów, bądź budziła wątpliwości z innych przyczyn, poinformuj nas o tym pod numerem Infolinii 801 102 102 lub wyślij e-mail na adres: karta-reklamacje@pzupomoc.pl.

Jaki jest okres członkostwa w klubie?

Członkostwo w klubie trwa 12 miesięcy i jest przedłużane automatycznie na okres kolejnych 12 miesięcy, jeśli  spełniony został warunek o którym mowa w par. 6 pkt 2 Regulaminu Klubu PZU Inwestor.

Jak mogę skorzystać z oferty?

Z oferty można korzystać:1) telefonicznie,2) internetowo,3) bezpośrednio w placówce handlowo-usługowej partnera lub w jego sklepie internetowym.Warunkiem skorzystania z oferty jest podanie przez klubowicza numeru karty  przed dokonaniem zamówienia danej usługi, towaru lub przed dokonaniem płatności za towar czy usługę. W celu weryfikacji uprawnień mogą być również potrzebne dane takie jak: imię, nazwisko, numer PESEL. Niepodanie tych danych lub podanie danych nieprawidłowych skutkować będzie brakiem możliwości skorzystania z oferty. 

Jak skorzystać ze zniżki na ubezpieczenia PZU SA?

Z kartą Klubu PZU Inwestor otrzymasz 10% rabatu na wybrane ubezpieczenia PZU SA, wystarczy, że okażesz kartę agentowi.

W ramach programu rabatowego istnieje m.in. możliwość zakupu Karty PZU Pomoc (PZU Pomoc w Domu 60 dni/365 dni, PZU Pomoc na drodze Polska 60/365 dni, PZU Pomoc na drodze Europa 60 dni/365 dni) ze zniżką 10%, aby dokonać zakupu należy:1. Prześlij e-maila na adres : karta@pzu.pl wpisując w treści:    a) Rodzaj wybranej karty objętej zniżką.    b) Imię i nazwisko.    c) Adres do wysyłki karty.    d) Ilość zamawianych kart    e) Numer karty Klubu „PZU Inwestor”2. W odpowiedzi na wiadomość, zespół PZU Pomoc prześle zwrotną wiadomość e-mail z informacją dot. sposobu dokonania płatności za kartę. 3. Po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym, PZU Pomoc prześle listem poleconym wybraną kartę/karty na adres korespondencyjny podany w zamówieniu.